Skip to main content
two

MGR. OLDA CHRAMOSTA

By 22. 05. 2021April 26th, 2022No Comments

BLOG

MGR. OLDA CHRAMOSTA

Olda Chramosta. Majitel a zakladatel Good Move by Chramosta.

Olda ukončil magisterské studium na Fakultě tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy v Praze v roce 2009. V témže roce nastoupil na Tenisovou akademii Jana Kodeše jako kondiční a pohybový specialista dětí a mládeže. V letech 2013-2020 pracoval v Centru pohybové medicíny Pavla Koláře na pozici šéftrenéra fyziofitness sekce. Specializuje na pohybovou a silovou přípravu mladých sportovních talentů napříč všemi sporty.

Spolupracuje s řadou pacientů z řad sportující veřejnosti i profesionálů, včetně spolupráce se sportovci ČOV. Olda je celoživotním sportovcem, od dětství až do studia na vysoké škole hrál vrcholově lední hokej, na VŠ též trénoval triatlon, cizí mu není žádný typ sportu. Je členem DNS instruktorského týmu od roku 2015. Vyučuje prakticky ve všech sportovních kurzech v ČR a na Slovensku a asistuje i v kurzech v zahraničí. Specializuje se na výuku praktických DNS refresh kurzů.

Ať už jste po zranění nebo máte dlouhodobé problémy s pohybovým aparátem, bolest zad, kolen, ramen, krční páteře. Máte přetížený pohybový aparát a potřebujete kompenzaci, protažení, mobilizaci. Připravujete se na závod, máte nějaké sportovní cíle, jste vrcholový sportovec, který potřebuje kompenzovat vysokou zátěž… Olda dokáže problém rozklíčovat a nastavit optimální terapii či trénink k dosažení cíle.Najde, opráší, zaktivuje a aplikuje s vámi pohybové vzory, které jsou vám přirozeně vlastní.

Leave a Reply

1 × one =