SKUPINOVÁ CVIČENÍ DĚTÍ A DOROSTU,
FYZIOLOGICKÁ POHYBOVÁ VÝCHOVA

NAPIŠTE NÁM

KIDSMOVE

Při individuálním cvičení se postaráme o zdravý pohybový vývoj všeho dítěte v každém věku. Velký důraz klademe na vytvoření optimálních pohybových vzorců u batolat, kdy správně vedené fyziocvičení dětí nastartuje zdravý psychomotorický vývoj.

TRENÉŘI:

Mgr. Monika Ballýová

Monika studovala fyzioterapii na 2. lékařské fakultě University Karlovy v Praze. Dále absolvovala speciální kurzy jako je Akrální koaktivační diagnostika a terapie, jogovou terapii pro fyzioterapii, ACT v pediatrii, fascial manipulation stecco, algoritmus a management terapie nohou u dětí od 2 do 17 let.

Mgr. Oldřich Chramosta

Olda ukončil magisterské studium na FTVS UK v Praze v roce 2009. Působil na Tenisové akademii Jana Kodeše jako kondiční a pohybový specialista dětí a mládeže, pracoval v CPM prof. Pavla Koláře na pozici šéftrenéra fyziofitness sekce. Vyučuje jako instruktor DNS kurzů (Sport, FIT KID,…). Specializuje se na pohybovou a silovou přípravu mladých sportovních talentů napříč všemi sporty.

CENÍK:

Vstupní vyšetření fyzio
Individuální fyzioterapie
Vyšetření do 24 hodin

1800 Kč
1300 Kč
2000 Kč

Fyzio dětí věk 0-2 (30min.) Individual cvičení 60min.
Skupinové cvičení(5dětí)

700 Kč
1200 Kč
350 Kč

NAUČTE SE S NÁMI LÉPE VNÍMAT SVÉ TĚLO!NAŠE PÉČE VÁM POMŮŽE ZEFEKTIVNIT SVOJE POHYBY. ZLEPŠÍTE SPORTOVNÍ  VÝKONNOST A ZMENŠÍ SE OPOTŘEBENÍ VAŠEHO POHYBOVÉHO APARÁTU, KTERÝ SE KVALITNĚJI ROZPOHYBUJE