O NÁS

NAŠE NEUROFYZIOLOGICKÁ CVIČENÍ PROPOJUJÍ FYZIOTERAPII A SILOVÉ TRÉNINKY. UMOŽŇUJÍ NAJÍT A ZNOVU AKTIVOVAT PŘIROZENÉ PAMĚŤOVÉ STOPY A VYTVOŘIT Z NICH NOVÉ POHYBOVÉ VZORY
GOODMOVE
TEAM

Svůj přístup stavíme na základech vývojové kineziologie pod záštitou Mgr. Oldřicha Chramosty a jeho týmu kvalifikovaných fyzioterapeutů a trenérů. Naším cílem je zlepšení i náprava pohybových zvyklostí dospělých a optimalizace pohybu dětí.

Mgr. Monika Ballýová

 Jako sportovec vnímám pohyb jako základní součást našeho života. Stejně tak přistupuji ke svým klientům.

Za roky své praxe mi pod rukama prošlo mnoho klientů a cíl byl vždy stejný – pohyb bez bolesti a omezení. Mojí snahou není vše vyřešit za klienta. Snažím se každého naučit vnímat svoje tělo a porozumět příčině jeho potíží. Díky tomu může klient se svým tělem lépe pracovat a starat se o něj.

rezervace terapie s Monikou – ZDE

fyzioterapie, fyziofitness

Bc. Petra Nosková

Jsem fyzioterapeut. Mám ráda sport a hudbu. Svým klientům bych ráda předala kombinaci sportovní síly s volností hudby.

Ve svých terapiích se snažím kombinovat více postupů a metod, abychom s klientem dosáhli co nejlepších výsledků. Každého chci naučit naslouchat svému tělu a podle toho s ním i pracovat.

rezervace terapie s Péťou – ZDE

fyzioterapie, fyziofitness

Mgr. Oldřich Chramosta

Zakladatel a majitel Good Move.

Olda je expertem pohybu. Působí jako coach fyziofitness a instruktor kurzů DNS (Dynamické neuromuskulární stabilizace), na jejichž metodické náplni se sám podílí.

Svým talentem a empatií se zařadil mezi profesionály, kteří dokáží detekovat a následně napravovat jinými přehlížené pohybové abnormality. Jeho pomoc pravidelně vyhledávají vrcholoví sportovci i široká veřejnost.

rezervace terapie s Oldou – ZDE

fyziofitness

Tereza Michálková

Jsem bývalá vrcholová sportovkyně. Sport mě provází celý život.

Tereza jako bývalá profesionální sportovkyně ví, jak důležité je hýbat se, správně hýbat a tím bez defektů zlepšovat svou výkonnost.

rezervace terapie s Terkou – ZDE

fyziofitness

Bc. Monika Pekařová

Jsem fyzioterapeutka a svůj volný čas trávím nejraději pohybem

Pohyb je základním projevem života. Poznávání lidského těla a jeho pohybové rozmanitosti mě přivedlo k jeho studiu. Při práci se snažím předat poznatky a zkušenosti, které mám a usiluji o to, aby klient porozuměl svému tělu. Mohl ho tak využívat efektivně, ohleduplně a předcházet či eliminovat již vzniklé potíže.

rezervace terapie s Monikou – ZDE

fyzioterapie, fyziofitness

Bc. Aneta Strejciusová

Jsem fyzioterapeutka a ráda bych, aby pohyb přinášel všem radost tak jako mně a nebyl jen další povinností.

Pohyb tvoří podstatnou část mého života. Snažím se udržet rovnováhu mezi jeho kvalitou a kvantitou a nezapomínat také na různorodost. Umět se správně hýbat a starat se o své tělo ještě dříve, než nastanou nějaké zdravotní problémy, mně dává velký smyl.

fyzioterapie, fyziofitness

Pavlína Sehnalová

Už od dětství mě provázela sportovní aktivita od baletní průpravy přes gymnastiku až po taneční soutěže. Pohyb je pro mě způsob, jak se uvolnit, vypořádat se se stresem, naplnit se novou energií

A proto jsem se dostala k józe, která mě naplňuje fyzicky, psychicky i duševně. Našla jsem v ní sama sebe. Kromě pocitu sebeuvědomění mi pomohla fyzicky i jako kompenzace sedavého zaměstnání, vyřešila bolesti zad, navrátila mi hormonální hladinu do rovnováhy a zharmonizovala metabolismus. Jako benefit klasické jógové praxe přidávám v přístupu ke klientům znalosti z jógové terapie a propojenosti celého těla s návazností na mysl a běžný život. Při praxi klientům asistuji a podrobně vysvětluji detaily a důvody jednotlivých doporučení.

rezervace lekce s Pájou – ZDE

jóga

KOMPLEXNÍ PÉČI V PŘIROZENÉM A PŘÁTELSKÉM PROSTŘEDÍ VÁM POSKYTNE TÝM FYZIOTERAPEUTŮ A TRENÉRŮ. POMŮŽEME VÁM S AKTUNÍMI STAVY,NÁPRAVOU CHYBNÝCH POHYBOVÝCH VZORCŮ I S PREVENCÍ.

STUDIO
GOODMOVE

V příjemném a přátelském prostředí studia Good Move najdete dvě ordinace fyzioterapeutů, velkorysou tělocvičnu pro individuální a skupinové lekce, i prostorný minigym pro ty z vás, kteří při cvičení preferují větší soukromí.