O NÁS

NAŠE NEUROFYZIOLOGICKÁ CVIČENÍ PROPOJUJÍ FYZIOTERAPII A SILOVÉ TRÉNINKY. UMOŽŇUJÍ NAJÍT A ZNOVU AKTIVOVAT PŘIROZENÉ PAMĚŤOVÉ STOPY A VYTVOŘIT Z NICH NOVÉ POHYBOVÉ VZORY
GOODMOVE
TEAM

Svůj přístup stavíme na základech vývojové kineziologie pod záštitou Mgr. Oldřicha Chramosty a jeho týmu kvalifikovaných fyzioterapeutů a trenérů. Naším cílem je zlepšení i náprava pohybových zvyklostí dospělých a optimalizace pohybu dětí.

Mgr. Monika Ballýová

 Jako sportovec vnímám pohyb jako základní součást našeho života. Stejně tak přistupuji ke svým klientům.

Za roky své praxe mi pod rukama prošlo mnoho klientů a cíl byl vždy stejný – pohyb bez bolesti a omezení. Mojí snahou není vše vyřešit za klienta. Snažím se každého naučit vnímat svoje tělo a porozumět příčině jeho potíží. Díky tomu může klient se svým tělem lépe pracovat a starat se o něj.

rezervace terapie s Monikou – ZDE

fyzioterapie, fyziofitness

Mgr. Petra Nosková

Jsem fyzioterapeut. Mám ráda sport a hudbu. Svým klientům bych ráda předala kombinaci sportovní síly s volností hudby.

Ve svých terapiích se snažím kombinovat více postupů a metod, abychom s klientem dosáhli co nejlepších výsledků. Každého chci naučit naslouchat svému tělu a podle toho s ním i pracovat.

rezervace terapie s Péťou – ZDE

fyzioterapie, fyziofitness

Mgr. Oldřich Chramosta

Zakladatel a majitel Good Move.

Olda je expertem pohybu. Působí jako coach fyziofitness a instruktor kurzů DNS (Dynamické neuromuskulární stabilizace), na jejichž metodické náplni se sám podílí.

Svým talentem a empatií se zařadil mezi profesionály, kteří dokáží detekovat a následně napravovat jinými přehlížené pohybové abnormality. Jeho pomoc pravidelně vyhledávají vrcholoví sportovci i široká veřejnost.

rezervace terapie s Oldou – ZDE

fyziofitness

Tereza Michálková

Jsem bývalá vrcholová sportovkyně. Sport mě provází celý život.

Tereza jako bývalá profesionální sportovkyně ví, jak důležité je hýbat se, správně hýbat a tím bez defektů zlepšovat svou výkonnost.

rezervace terapie s Terkou – ZDE

fyziofitness

Mgr. Tadeáš Waldmann

Pocházím z lékařské rodiny a tak jsem měl ke zdravotnictví vždy blízko. Již v útlém věku jsem obdivoval otcovo vyprávění o hledání příčin zdravotních problémů u široké škály pacientů.

Vždy mne velmi bavil sport. Věřím, že pohyb léčí a tělo má nesmírnou schopnost regenerace, jen ho nasměrovat správným směrem.
Bakalářské i magisterské studium fyzioterapie jsem vystudoval na Fakultě tělovýchovy a sportu, Univerzita Karlova.

rezervace lekce s Tadeášem- ZDE

fyziofitness

Bc. Adriana Kovářová

Jsem celoživotní sportovkyně a milovnice pohybu. Můj přerod byl od profesionální hráčky volejbalu přes crossfit až k pohybové nápravě.

Jsem trenérka, která může nabídnout jak pohybovou terapii, tak silový trénink respektující lidskou fyziologii. Uzpůsobím tak jednotku dle individuálních potřeb klienta.

rezervace tréninku s Adrianou – ZDE

fyziofitness

KOMPLEXNÍ PÉČI V PŘIROZENÉM A PŘÁTELSKÉM PROSTŘEDÍ VÁM POSKYTNE TÝM FYZIOTERAPEUTŮ A TRENÉRŮ. POMŮŽEME VÁM S AKTUNÍMI STAVY,NÁPRAVOU CHYBNÝCH POHYBOVÝCH VZORCŮ I S PREVENCÍ.

STUDIO
GOODMOVE

V příjemném a přátelském prostředí studia Good Move najdete dvě ordinace fyzioterapeutů, velkorysou tělocvičnu pro individuální a skupinové lekce, i prostorný minigym pro ty z vás, kteří při cvičení preferují větší soukromí.